Praėjusią savaitę LR Seime vykusioje tarptautinėje kino industrijos konferencijoje „Lietuvos kino ateitis globalioje rinkoje“ į kiną pažvelgta netradiciniu kampu: ne tik kaip į remtiną meną, bet ir į industriją, įnešančią ženklų indėlį į šalies ekonomiką.

Konferencijos organizatoriai – Vilniaus kino klasteris ir Lietuvos kino centras, finansuojant LR Kultūros ministerijai bei Lietuvos kultūros tarybai – į renginį sukvietė įvairių valstybinių institucijų, asociacijų bei audiovizualinio sektoriaus atstovus.

Sveikinimo žodį konferencijoje sakė LR Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckeitis, pranešimus skaitė buvęs LR Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, pripažintas tarptautinės kino industrijos ekspertas Thierry Baujard, Europos prodiuserių klubo Valdybos narys ir Vilniaus kino klasterio bei Nepriklausomų prodiuserių asociacijos Valdybos pirmininkas Kęstutis Drazdauskas ir kiti .

Plačiau: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2017/12/07/2416/ambicingi-lietuvos-kino-industrijos-siekiai–ir-politiku-rankose#ixzz5139DIEyv

Comments are off for this post